Вітання!


Вітаю усіх гостей блогу!


Мене звати Людмила Вікторівна Денищенко. Я - викладач ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ".


  Цей блог створено у першу чергу для учнів та студентів ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ". 
Сьогодні користування всесвітньою мережею - це вже невід'ємна частина нашого життя. Інтернет - це джерело знань, розваг та спілкування. Звісно нищо не може замінити справжнього "живого" уроку, але доповнити його додатковою інформацією, запропонувати цікаве відео по темі буде дуже корисним для студентів.       Час уроку - тільки 45 хвилин, і інколи викладач не може встигнути розповісти все, що вважає потрібним. В цьому блозі я планую дати вам можливість попрацювати додатково у зручний для кожного час над темами предметів, які я буду викладати в училищі.
 Також, у вас можуть виникнути питання за темами предметів, незрозумілі під час навчання, або хтось був відстуній на уроці. З будь-якими питаннями по предметам ви можете звернутись до мене особисто або за допомогою цього блогу. Може, у вас будуть пропозиції, зауваження, коментарі - оставляйте їх в блозі.
І ще одне. Розклад роботи викладача може змінюватися з різних причин. В блозі я буду сповіщати про розклад роботи кабінету 225, щоб кожен з вас знав час уроку та коли можна прийти до мене з різних питань та консультацій. Також, я буду залишати тут інформацію про час консультацій, здачі заборгованостей по темам, практичним  роботам, залікам.
Отже, цей блог створено тільки в допомогу до навчання та спілкування, а не замінює їх повністю. 

Бажаю вам успіхів у навчанні та отриманні обраної професії!
Чекаю вас на уроках! Буде цікаво!

Немає коментарів:

Дописати коментар